Zestaw Viofo A129-G DUAL GPS - MEGA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 159,00 zł 1 207,00 zł 1159.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VIOFO
Kod produktu: 63EC-69321_20190311205117

Opis

ZESTAW VIOFO A129 DUO GPS MEGA SET


 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

1. Viofo A129 GPS DUO
2. Karta pamięci SAMSUNG MLC EVO 128 GB
3. Adapter zasilania HardWire
4. Filtr CPL*1 SZTUKA

 


1. Wideorejestrator VIOFO A129 GPS DUO

 

Wideorejestrator VIOFO A129 GPS DUO / DUAL jest to najnowszy produkt z nowej serii która jest następcą kultowego modelu Viofo A119. Model A129 DUAL jest kamerą samochodową pozwalającą na rejestrację jednocześnie obrazu z 2 kamer - z tyłu i z przodu samochodu. Kamera nagrywa 2 pliki jednocześnie - jeden plik jest zawiera nagranie z przodu kamery, drugi plik z tyłu kamery. Obydwa nagrania rejestrowane są przy pomocy takiej samej fenomenalnej matrycy Sony IMX291 Starvis co gwarantuje idealne nagranie zarówno z przodu jak i z tyłu auta.

Rejestrator jazdy Viofo A129 DUO GPS posiada wbudowany moduł komunikacji Wi-Fi, dzięki któremu możesz podłączyć swoją kamerę bezpośrednio do telefonu z systemem operacyjnym Android lub iOS, a za pomocą aplikacji Viofo APP możesz przeglądać nagrania z kamery oraz zmieniać ustawienia wideorejestratora.

Kamera samochodowa wyposażona jest w moduł bluetooth, przy pomocy którego możesz podłączyć opcjonalnego pilota służącego do zabezpieczania aktualnie nagrywanego materiału przed skasowaniem.

Wideorejestrator Viofo A129 podobnie jak modele serii A119 wyposażony jest w kondensator odpowiedzialny za podtrzymanie energii w kamerze w przypadku zniku zasilania lub w przypadku wyłączenia zapłony. Kondensatory pozbawione są wszystkich wad jakie mają wideorejestratory wyposażone w akumulatory.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule traktującym o bateriach i kondensatorach w wideorejestratorach.

 

Chcesz poznać opinię niezależnych ekspertów na temat wideorejestratora Viofo A129 DUO GPS? Przeczytaj artykuł na tabletowo.pl

 

UWAGA! W przypadku zamówienia większej ilości urządzeń czas realizacji może wydłużyć się nawet do tygodnia czasu!

Chcesz złożyć zamówienie hurtowe - Zadzwoń!

 

 

10 powodów dla których warto wybrać kamerę samochodową Viofo A129 GPS DUO Dual

 

1. Najmocniejszy model marki VIOFO na rok 2018

Wideorejestrator A129 swoją premierę miał w lipcu 2018r. dlatego kamera zawiera wszystkie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kamer samochodowych. Kamera zbiera najlepsze opinie na swój temat, zdobywając coraz większe uznanie wśród użytkowników i ekspertów. Kamera Viofo A129 Duo GPS jest również najkorzystniejszym wyborem w kategori jakości osiągając przy tym rewelacyjny stosunek ceny do jakości.

 

2. Zestaw VIOFO A129 DUAL / DUO

Kamera samochodowa VIOFO A129 Dual składa się z 2 kamer które nagrywają jednocześnie z przodu i z tyłu auta zapisując na karcie 2 osobne pliki z nagraniem. Obydwie kamery posiadają tej samej doskonałej jakości matrycą Sony Starvis IMX291 i wyśmienity układ optyczny. Dzięki takiemu zestawowi kamera nagrywa idealnie zarówno w dzień jak i w nocy.

 

3. Kompaktowy rozmiar, wygoda montażu

Rejestrator jazdy VIOFO A129 DUAL montowany jest na przedniej szybie przy użyciu modułu z własnym zasilaniem który jest jednocześnie modułem GPS. Kamerę montoujemy szybko bez konieczności podłączania przewodów do urządzenia (przewody podłączone są do uchwytu). Kamera zamontowana w okolicach wstecznego lusterka nie zakłóca nam widoku przez szybę. Wideorejestrator posiada regulowany obiektyw pozwalający na dobranie właściwego kadru w każdym pojeździe.
 

4. Wygodna obsługa w dedykowanej aplikacji VIOFO APP

Rejestrator jazdy VIOFO A129 GPS DUO Dual wyposażony jest w moduł WiFi, który pozwala na obsługę urządzenia przy użyciu aplikacji an telefon z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Dzięki aplikacji VIOFO APP masz również możliwość przeglądania nagrań z kamery, przenoszenia ich na telefon oraz dostęp do wszystkich ustawień kamery.

 

5. Najwyższa jakość nagrań

Wideorejestrator rejestruje nagrania rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę na obu kamerach lub przy 60 klatkach w przypadku jednej kamery. Matryca Sony Starvis gwarantuje najlepszą jakość w ciągu dnia oraz w nocy. Obiektyw o przysłonie F/1.6 pozwala na dotarcie w nocy do sensora jeszcze większej ilości światła co oznacza że nagrania nocne będą nadzwyczaj czytelne.

 

6. Tryb parkingowy

Dzięki funkcji monitoringu Twój samochód będzie chroniony przez 365 dni w roku non stop. Tryb parkingowy zarejestruje ewentualną kolizję parkingową i w przypadku kiedy sprawca oddali się z miejsca zdarzenia bez trudu dzięki zapisanemu filmowi ze zdarzenia ustalisz jego personalia. W najbliższym czasie kamera dzięki kolejnym aktualizacjom oprogramowania otrzyma dodatkowy tryb parkingowy Lowbitrate który pozwoli na zaoszczędzenie miejsca na karcie pamięci w trakcie nagrań postojowych.

 

7. Czujnik przeciążeniowy G-Sensor

Kamera samochodowa A129 GPS DUO WI-FI wyposażona jest w żyroskop, który w połączeniu funkcją ochrony nagrań, zabezpiecza filmy przed skasowaniem przez proces nagrywania w pętli. W przypadku wystąpienia przeciążenia spowodowanego kolizją lub nagłym hamowaniem czujnik żyroskopowy G-SENSOR zabezpieczy nagranie przed skasowaniem.

 

8. Menu i obsługa w j.polskim

Rejestrator samochodowy A129 GPS DUO posiada menu w j. polskim, ułatwia to dokładne dopasowanie ustawień do Twoich potrzeb bez potrzeby głowienia się nad nazewnictwem funkcji, kamery dostępne w naszej ofercie posiadają zawsze oprogramowanie w j.polskim.

 

9. Intuicyjna obsługa, personalizacja

Wystarczy sięgnąć do kamery i nacisnąć przycisk SOS aby automatycznie zapisać i chronić nagrania przed nadpisaniem, nie musisz rozpraszać się w czasie jazdy aby utrwalić obecną sytuację na drodze, np. dziwne / niedozwolone zachowanie innych kierowców lub inne zdarzenie które wystąpiło na drodze.
W ustawieniach kamery możesz zapisać swój numer rejestracyjny, model lub markę auta którym się poruszasz oraz swój pseudonim. Dane te będą widoczne na zapisywanych filmach (po ustawieniu tej funkcji w menu)

 

10. Długowieczność, trwałość

Możesz przestać martwić się o trwałość kamery, dzięki użyciu kondensatorów zamiast klasycznych akumulatorów długość bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia osiągnie maksymalne wartości liczone w latach. Superkondensatory odporne są również na czynniki zewnętrzne takie jak zbyt niskie lub zbyt wysokie temperatury.

 

... a jeżeli nadal masz wątpliwości to musisz wiedzieć że:

... dzięki filmom poklatkowym (time laps) które sprawdzą się podczas długiego postoju możesz zaoszczędzić miejsce na karcie umożliwiając jednocześnie nagrywanie sekwencji ujęć w odstępach 0,1s; 0,2s; 1s; 2s; 5s; 10s; 30s; 60s; 5m i 10m,

... możesz zamontować kamerę obróconą o 180st. (np. w autobusie lub samochodzie ciężarowym) a w ustawieniach zmienić sposób zapisu obrazu.

 

 

Doskonała widoczność w ciągu dnia i w nocy

Najmocniejsza matryca w ofercie marki VIOFO sprawi że Twoje nagrania będą posiadały doskonałą jakość zarówno w dzień jak i w nocy. Nie musisz martwić się pogodą, kamera dzięki wysokiej dynamice matrycy doskonale rejestruje obraz w zmiennych warunkach pogodowych - deszcz, śnieg, słońce, zacienione miejsca? Już nic nie umknie Twojej uwadze.


 

 

2. Karta pamięci Samsung EVO MLC 128GB

 

Karta pamięci microSDXC Samsung Extended Capacity MLC o prędkości odczytu/zapisu do 100/90 MB/s.

Dlaczego należy wybrać kartę MLC? Przeczytaj nasz poradnik.

Karta zaprojektowana z myślą o użytkownikach między innymi wideorejestratorów. Karta jest najlepszą propozycją dla osób które będą wykorzystywać kartę w wideorejestratorach albowiem karta pamięci doskonale znosi bardzo trudne warunki, odznacza się dobrą tolerancją na wysokie temperatury, wstrząsy a nawet kontakt z wodą. Cechy te czynią ją idealną do wykorzystania w wideorejestratorach jako pamięć która nigdy nie zawodzi.

Cechy produktu

Pojemność nominalna: 128GB
typ pamięci: MLC
Typ - klasa: microSDHC - class 10 (U3) / UHS-I
Max transfer odczytu: 100 MB/s
Max transfer zapisu: 90 MB/s
Temperatura pracy: -25ºC do 85ºC
Temperatura przechowywania: -40ºC do 85ºC
Gwarancja: 2 lata
Karta w zestawie z adapterem SD
Zasilanie : 2.7 V , 3.3 V , 3.6 V
 

3. Kabel HardWire Viofo ACC Kit

Viofo Hardwire ACC Kit jest to adapter za pomocą którego podłączysz swój wideorejestratora na stałe do instalacji elektrycznej auta. Dzięki temu rozwiązaniu możesz efektywnie wykorzystywać tryb parkingowy rejestrując obraz podczas postoju auta. Jeżeli chcesz aby Twoje auto było monitorowane podczas postoju, Adapter Viofo Hardwire ACC Kit jest niezbędnym elementem wyposażenia. Głównym zadaniem adaptera jest ochrona akumulatora auta przed wyładowaniem.

Adapter zasilania Hardwire wyposażony jest w 3 przewody:

1 Czerwony (Battery+) - podłączany jest do obwodu zapewniającego stałe zasilanie, również po wyłączeniu zapłonu.

2. Żółty (ACC) - podłączany jest do obwodu aktywowanego po włączeniu zapłonu w pojeździe.

3. Czarny (GND) - przewód podłączany jako masa - należy przymocować do elementu karoserii pojazdu.


Zabezpieczenie akumulatora

Adapter Viofo Hardwire ACC Kit przeznaczony jest dla pojazdów wyposażonych w instalację elektryczną  12-24V. Przewód wyposażony jest w adapter który pozwala na ustawienie jednego z czterech granicznych poziomów napięcia poniżej którego w celu ochrony akumulatora funkcjonowanie kamery zostanie zatrzymane a kamera zostanie wyłączona.

1. 11.8V / 23.6V
2. 12.0V / 24.0V
3. 12.2V / 24.4V
4. 12.4V / 24.8V

W przypadku, gdy zapłon jest wyłączony a przewód ACC jest nieaktywny, zasilanie podawane jest do kamery w sposób ciągły do momentu osiągnięcia wartości ustawionej na adapterze. Po osiągnięciu poziomu odcięcia, adapret odetnie zasilanie od kamery w ciągu 90 sekund. Zasilanie zostanie wznowione po ponownym aktywowaniu się przewodu ACC - po włączeniu zapłonu.

Adapter wyposażony jest w przewód zasilający o długości 3 m i zakończony jest wtyczką mini USB.

Wtyczka zasilająca pasuje do wszystkich rejestratorów jazdy wyposażonych w gniazdo zasilania typu mini-USB

 

 


4.Filtr polaryzacyjny VIOFO CPL * 1 szt.

 

Czy potrzebuję filtra polaryzacyjnego CPL?

Filtr polaryzacyjny dostępny jest jako wyposażenie dodatkowe kamery samochodowej i jego głównym zadaniem jest zlikwidowanie refleksów jakie mogą się pojawiać na rejestrowanym obrazie.
Refleksy powstające w nagrywanym filmie mogą pochodzić z odbić w szybie w trakcie jazdy zarówno w ciągu dnia jaki i w nocy. Odbicia światła w zależności od pochylenia szyby mogą być mniej lub bardziej intensywne, dlatego firma VIOFO zastosowała filtr polaryzacyjny jako dodatkowe akcesorium w które można doposażyć kamerę w przypadku gdy zachodzi taka konieczność.
Najbardziej widocznym efektem jaki może wymagać zakupu filtra polaryzacyjnego jest odbicie deski rozdzielczej w szybie. Efekt odbicia w szybie może doprowadzić powstania zakłóceń w zapisie obrazu co ostatecznie może przyczynić się do braku czytelności obrazu.

 


 

Zawartość zestawu:

 

 • Kamera Viofo A129 GPS - przednia

 • Kamera - tylna

 • Uchwyt montażowy z modułem GPS.

 • Ładowarka do zapalniczki samochodowej z podwójnym wyjściem USB 12-24V.

 • Dodatkowy uchwyt montażowy przyklejany do szyby.

 • Dodatkowa taśma samoprzylepna.

 • Przewód zasilający miniUSB (długość ok. 3,5 metra).

 • Przewód sygnałowy łączący kamerę przednią i tylną (długość ok. 6 metrów).

 • Narzędzie ułatwiające montaż kamery.

 • Klipsy montażowe.

 • Instrukcja obsługi w języku polskim.

 • Karta pamięci 128 GB

 • Adapter zasilania HardWire

 • Filtr CPL

 

Podzespoły wykorzystane w kamerach - przód i tył.


Chipset Novatek NT96663.
Przetwornik obrazu Sony Starvis
7-warstwowy obiektyw z regulacją pionową położenia, kąt widzenia 140°, przesłona obiektywu F/1.6.


Funkcje rejestracji wideo


- Dostępne rozdzielczości video 1080p 30 fps i 60 fps - w trybie single, 720p 30fps

- WDR - Wide Dynamic Range, funkcja pozwalająca na wyrównanie różnic w naświetleniu klatki, przekłada się to na wyraźny wzrost jakości nagrania.

- Wykonywanie zdjęć w trakcie nagrywania wideo.

- Możliwość korekty ekspozycji -2/3, -1, -4/3, -5/3, -2.

- Tryb nagrywania poklatkowego co 100ms, 200ms, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1min, 5min, 10min.

- Zabezpieczanie kluczowych klipów video przed usunięciem:
       * automatycznie za pomocą 3-osiowego czujnika przeciążenia rejestrującego nagłe hamowanie lub kolizję,
       * ręcznie za pomocą dużego przycisku "SOS".,
       * ręcznie za pomocą opcjonalnego pilota Bluetooth.
- Możliwość oznaczenia nagrania własnym podpisem rejestrowanym na nagranym obrazie, np numery rejestracyjne.

- Asystenci:
       * FCWS - ostrzeganie przed najechaniem na tył pojazdu poprzedzającego,
       * LDWS - ostrzeganie o zmianie pasa ruchu.
- Tryb parkingowy
Po ustawieniu właściwych funkcji rejestrator może służyć również jako kamera rejestrująca otoczenie po zatrzymaniu pojazdu. Jest to przydatna funkcja po zaparkowaniu auta i pozwala na wykrycie ruchu przed pojazdem oraz jego zarejestrowanie w trybie poklatkowym. Tryb parkingowy można wykorzystać w aucie posiadając możliwość stałego zasilania rejestratora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl