Zestaw Viofo A129-G GPS - ULTRA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 959,00 zł 1 007,00 zł 959.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VIOFO
Kod produktu: 63EC-69321_20190311214842

Opis

ZESTAW VIOFO A129 GPS ULTRA SET


 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

1. Viofo A129 GPS
2. Karta pamięci SAMSUNG MLC EVO 128 GB
3. Adapter zasilania HardWire
4. Filtr Polaryzacyjny CPL

 


1. Wideorejestrator VIOFO A129 GPS

 

Wideorejestrator VIOFO A129 WiFi GPS jest pierwszym przedstawicielem nowej linii produktów firmy Viofo. 

Kamera samochodowa Viofo A129 posiada wbudowany moduł komunikacji Wi-Fi pozwalający na połączenie się z kamerą za pomocą dedykowanej aplikacji Viofo App dostępnej na systemy android i iOS. Aplikacja umożliwia przegląd materiałów zapisanych na kamerze oraz zmianę ustawień kamery.

Rejestrator jazdy Viofo A129 WIFI GPS został wyposażona również w moduł Bluetooth dzięki któremu możemy kamerę wyposażyć w opcjonalnego pilota który umożliwia zabezpieczenie aktualnie nagrywanego materiału bez potrzeby sięgania do kamery i odrywania wzroku od drogi. Seria A129 podobnie jak poprzednia linia produktów A119 została wyposażona w superkondensatory odpowiedzialne za podtrzymanie napięcia w kamerze w trybie parkingowym lub w trybie timelapse. Kondensatory są odporne na zmianę temperatury przez co nie są obarczone ryzykiem jakie niesie za sobą użytkowanie kamer wyposażonych z zwykłe akumulatory.

 

UWAGA! W przypadku zamówienia większej ilości urządzeń czas realizacji może wydłużyć się nawet do tygodnia czasu!

Chcesz złożyć zamówienie hurtowe - Zadzwoń!

 

10 powodów dla których warto wybrać kamerę samochodową Viofo A129 GPS WiFi

 

1. Najmocniejszy model marki VIOFO na rok 2018

Model A129 GPS SINGLE został wypuszczony na rynek w 2018 roku jako absolutna nowość. Zbiera najwyższe noty we wszystkich testach a to wszystko ze względu na jakość jaką oferuje. Wszystkie użyte podzespoły połączone w całość powodują że model A129 WiFi GPS jest modelem idealnym i praktycznie bezkonkurencyjnym w swoim przedziale cenowym. 

  

2. Nowa matryca zapisująca obraz Sony IMX291

Rejestrator został wyposażony w przełomowy sensor optyczny Sony IMX291 Starvis. Sensor jest bezpośrednio odpowiedzialny za jakość zarejestrowanego materiału albowiem to dzięki niemu nagrania są IDEALNE zarówno w dzień i w nocy.

 

3. Kompaktowe gabaryty, wygoda montażu

Kamera samochodowa VIOFO A129 GPS montowana jest na szybie przy udziale uchwytu szybkiego montażu, który pozwala na szybki montaż i demontaż kamery. Kompaktowe wymiary kamery i jej charakterystyczny kształt pozwalają na dyskretny montaż np w okolicach lusterka wstecznego co pozwoli na bezproblemową jazdę i niezakłócony widok przez szybę pojazdu. Kamera posiada również regulowany obiektyw tak abyś mógł ustawić rejestrację obrazu zgodnie z Twoimi preferencjami.
 

4. Obsługa w aplikacji VIOFO APP

Rejestrator jazdy VIOFO A129 GPS WiFi umożliwia obsługę za pomocą aplikacji na telefon zarówno w na system Android jak i iOS. Dzięki aplikacji masz dostęp do materiału wideo zapisanego w kamerze, możesz zmienić ustawienia parametrów zapisu w kamerze oraz ściągnąć nagrania na telefon.

 

5. Rozdzielczość i jakość nagrań

Wideorejestrator samochodowy VIOFO A129 nagrywa filmy w natywnej rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Twój obraz zapisany przez kamerę zawsze będzie doskonałej jakości w to wszystko dzięki obiektywowi zbudowanemu z 6 szklanych soczewek i o przysłonie F/1.6. Za jakość filmów odpowiedzialny jest chipset NTK96663 oraz matryca Sony Starvis.

 

6. Tryb parkingowy

Dzięki funkcji monitoringu Twój samochód będzie chroniony przez 365 dni w roku non stop. Tryb parkingowy zarejestruje ewentualną kolizję parkingową i w przypadku kiedy sprawca oddali się z miejsca zdarzenia bez trudu dzięki zapisanemu filmowi ze zdarzenia ustalisz jego personalia. 

 

7. Czujnik przeciążeniowy G-Sensor

Kamera samochodowa VIOFO A129 GPS WIFI SINGLE posiada czujnik przeciążeniowy, który w połączeniu z funkcją uruchamianą w ustawieniach kamery pozwoli na ochronę nagrań, w które kamera zarejestrowała jako potencjalnie niebezpieczne np w w trakcie nagłego hamowania lub w przypadku kolizji. Nagrania pozostaną na karcie pamięci do czasu dopóki nie usuniesz ich ręcznie.

 

8. Menu i obsługa w j.polskim

Rejestrator posiada menu w j. polskim, ułatwia to dokładne dopasowanie ustawień do Twoich potrzeb bez potrzeby głowienia się nad nazewnictwem funkcji, kamery dostępne w naszej ofercie posiadają zawsze oprogramowanie w j.polskim.

 

9. Intuicyjna obsługa, personalizacja

Wystarczy sięgnąć do kamery i nacisnąć przycisk SOS aby automatycznie zapisać i chronić nagrania przed nadpisaniem, nie musisz rozpraszać się w czasie jazdy aby utrwalić obecną sytuację na drodze, np. dziwne / niedozwolone zachowanie innych kierowców lub inne zdarzenie które wystąpiło na drodze. W ustawieniach kamery możesz zapisać swój numer rejestracyjny, model lub markę auta którym się poruszasz oraz swój pseudonim. Dane te będą widoczne na zapisywanych filmach (po ustawieniu tej funkcji w menu).

 

10. Długowieczność, trwałość

Możesz przestać martwić się o trwałość kamery, dzięki użyciu kondensatorów zamiast klasycznych akumulatorów długość bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia osiągnie maksymalne wartości liczone w latach. Superkondensatory odporne są również na czynniki zewnętrzne takie jak zbyt niskie lub zbyt wysokie temperatury.

 

... a jeżeli nadal masz wątpliwości to musisz wiedzieć że:

... dzięki filmom poklatkowym (time laps) które sprawdzą się podczas długiego postoju możesz zaoszczędzić miejsce na karcie umożliwiając jednocześnie nagrywanie sekwencji ujęć w odstępach 0,1s; 0,2s; 1s; 2s; 5s; 10s; 30s; 60s; 5m i 10m,

... możesz zamontować kamerę obróconą o 180st. (np. w autobusie lub samochodzie ciężarowym) a w ustawieniach zmienić sposób zapisu obrazu.

 

 

Doskonała widoczność w ciągu dnia i w nocy

Najmocniejsza matryca w ofercie marki VIOFO sprawi że Twoje nagrania będą posiadały doskonałą jakość zarówno w dzień jak i w nocy. Nie musisz martwić się pogodą, kamera dzięki wysokiej dynamice matrycy doskonale rejestruje obraz w zmiennych warunkach pogodowych - deszcz, śnieg, słońce, zacienione miejsca? Już nic nie umknie Twojej uwadze.


 

 

2. Karta pamięci Samsung EVO MLC 128GB

 

Karta pamięci microSDXC Samsung Extended Capacity MLC o prędkości odczytu/zapisu do 100/90 MB/s.

Dlaczego należy wybrać kartę MLC? Przeczytaj nasz poradnik.

Karta zaprojektowana z myślą o użytkownikach między innymi wideorejestratorów. Karta jest najlepszą propozycją dla osób które będą wykorzystywać kartę w wideorejestratorach albowiem karta pamięci doskonale znosi bardzo trudne warunki, odznacza się dobrą tolerancją na wysokie temperatury, wstrząsy a nawet kontakt z wodą. Cechy te czynią ją idealną do wykorzystania w wideorejestratorach jako pamięć która nigdy nie zawodzi.

Cechy produktu

Pojemność nominalna: 128GB
typ pamięci: MLC
Typ - klasa: microSDHC - class 10 (U3) / UHS-I
Max transfer odczytu: 100 MB/s
Max transfer zapisu: 90 MB/s
Temperatura pracy: -25ºC do 85ºC
Temperatura przechowywania: -40ºC do 85ºC
Gwarancja: 2 lata
Karta w zestawie z adapterem SD
Zasilanie : 2.7 V , 3.3 V , 3.6 V
 

3. Kabel HardWire Viofo ACC Kit

Viofo Hardwire ACC Kit jest to adapter za pomocą którego podłączysz swój wideorejestratora na stałe do instalacji elektrycznej auta. Dzięki temu rozwiązaniu możesz efektywnie wykorzystywać tryb parkingowy rejestrując obraz podczas postoju auta. Jeżeli chcesz aby Twoje auto było monitorowane podczas postoju, Adapter Viofo Hardwire ACC Kit jest niezbędnym elementem wyposażenia. Głównym zadaniem adaptera jest ochrona akumulatora auta przed wyładowaniem.

Adapter zasilania Hardwire wyposażony jest w 3 przewody:

1 Czerwony (Battery+) - podłączany jest do obwodu zapewniającego stałe zasilanie, również po wyłączeniu zapłonu.

2. Żółty (ACC) - podłączany jest do obwodu aktywowanego po włączeniu zapłonu w pojeździe.

3. Czarny (GND) - przewód podłączany jako masa - należy przymocować do elementu karoserii pojazdu.


Zabezpieczenie akumulatora

Adapter Viofo Hardwire ACC Kit przeznaczony jest dla pojazdów wyposażonych w instalację elektryczną  12-24V. Przewód wyposażony jest w adapter który pozwala na ustawienie jednego z czterech granicznych poziomów napięcia poniżej którego w celu ochrony akumulatora funkcjonowanie kamery zostanie zatrzymane a kamera zostanie wyłączona.

1. 11.8V / 23.6V
2. 12.0V / 24.0V
3. 12.2V / 24.4V
4. 12.4V / 24.8V

W przypadku, gdy zapłon jest wyłączony a przewód ACC jest nieaktywny, zasilanie podawane jest do kamery w sposób ciągły do momentu osiągnięcia wartości ustawionej na adapterze. Po osiągnięciu poziomu odcięcia, adapret odetnie zasilanie od kamery w ciągu 90 sekund. Zasilanie zostanie wznowione po ponownym aktywowaniu się przewodu ACC - po włączeniu zapłonu.

Adapter wyposażony jest w przewód zasilający o długości 3 m i zakończony jest wtyczką mini USB.

Wtyczka zasilająca pasuje do wszystkich rejestratorów jazdy wyposażonych w gniazdo zasilania typu mini-USB

 

 


4.Filtr polaryzacyjny VIOFO CPL

 

Czy potrzebuję filtra polaryzacyjnego CPL?

Filtr polaryzacyjny dostępny jest jako wyposażenie dodatkowe kamery samochodowej i jego głównym zadaniem jest zlikwidowanie refleksów jakie mogą się pojawiać na rejestrowanym obrazie.
Refleksy powstające w nagrywanym filmie mogą pochodzić z odbić w szybie w trakcie jazdy zarówno w ciągu dnia jaki i w nocy. Odbicia światła w zależności od pochylenia szyby mogą być mniej lub bardziej intensywne, dlatego firma VIOFO zastosowała filtr polaryzacyjny jako dodatkowe akcesorium w które można doposażyć kamerę w przypadku gdy zachodzi taka konieczność.
Najbardziej widocznym efektem jaki może wymagać zakupu filtra polaryzacyjnego jest odbicie deski rozdzielczej w szybie. Efekt odbicia w szybie może doprowadzić powstania zakłóceń w zapisie obrazu co ostatecznie może przyczynić się do braku czytelności obrazu.

 


 

Zawartość zestawu:

 

 • Kamera Viofo A129

 • Uchwyt montażowy z modułem GPS.

 • Ładowarka do zapalniczki samochodowej z podwójnym wyjściem USB 12-24V.

 • Dodatkowy uchwyt montażowy przyklejany do szyby.

 • Dodatkowa taśma samoprzylepna.

 • Przewód zasilający miniUSB (długość ok. 3,5 metra).

 • Przewód sygnałowy łączący kamerę przednią i tylną (długość ok. 6 metrów).

 • Narzędzie ułatwiające montaż kamery.

 • Klipsy montażowe.

 • Instrukcja obsługi w języku polskim.

 • Karta pamięci 128 GB

 • Adapter zasilania HardWire

 • Filtr CPL

 

Podzespoły wykorzystane w kamerach - przód i tył.


Chipset Novatek NT96663.
Przetwornik obrazu Sony Starvis
7-warstwowy obiektyw z regulacją pionową położenia, kąt widzenia 140°, przesłona obiektywu F/1.6.


Funkcje rejestracji wideo


- Dostępne rozdzielczości video 1080p 30 fps i 60 fps - w trybie single, 720p 30fps

- WDR - Wide Dynamic Range, funkcja pozwalająca na wyrównanie różnic w naświetleniu klatki, przekłada się to na wyraźny wzrost jakości nagrania.

- Wykonywanie zdjęć w trakcie nagrywania wideo.

- Możliwość korekty ekspozycji -2/3, -1, -4/3, -5/3, -2.

- Tryb nagrywania poklatkowego co 100ms, 200ms, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1min, 5min, 10min.

- Zabezpieczanie kluczowych klipów video przed usunięciem:
       * automatycznie za pomocą 3-osiowego czujnika przeciążenia rejestrującego nagłe hamowanie lub kolizję,
       * ręcznie za pomocą dużego przycisku "SOS".,
       * ręcznie za pomocą opcjonalnego pilota Bluetooth.
- Możliwość oznaczenia nagrania własnym podpisem rejestrowanym na nagranym obrazie, np numery rejestracyjne.

- Asystenci:
       * FCWS - ostrzeganie przed najechaniem na tył pojazdu poprzedzającego,
       * LDWS - ostrzeganie o zmianie pasa ruchu.
- Tryb parkingowy
Po ustawieniu właściwych funkcji rejestrator może służyć również jako kamera rejestrująca otoczenie po zatrzymaniu pojazdu. Jest to przydatna funkcja po zaparkowaniu auta i pozwala na wykrycie ruchu przed pojazdem oraz jego zarejestrowanie w trybie poklatkowym. Tryb parkingowy można wykorzystać w aucie posiadając możliwość stałego zasilania rejestratora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl